Dziś mamy 11 grudnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Medalowo w mieście Kopernika. Zawodnicy nie zwalniają tempa

fot. UKS Czwórka Naklo

fot. UKS Czwórka Naklo

Dnia 9 listopada 2019 roku na Pływalni Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK w #Toruniu odbyły się zawody pływackie pn. PŁYWAM NA MEDAL. Udział w zawodach potwierdziło prawie 400 pływaków z kilku województw.

Nie mogło także zabraknąć Naszej reprezentacji, W reprezentacji UKS Czwórka Naklo znalazło się 21 zawodników w kategorii wiekowej od 2009 – 2006.  Widowiskowe zawody, dobra organizacja dały wiele świetnych rezultatów, które doskonale wprowadzają w sezon pływacki. Mimo iż, nie wszystkie starty zakończyły się sukcesami to i tak zdobyliśmy łącznie 16 medali, co potwierdza ogrom pracy wykonywanej na treningach.  Wszystkie starty na zawodach są powodem do zadowolenia, a uzyskane rezultaty stanowią podstawę analizy trenerów na kolejne zawody.

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż braliśmy udział w wyścigach sztafet. Nasze cztery reprezentacje godnie popłynęły, nie popełniając żadnych błędów technicznych. Należy dodać, iż sędziowie, którzy przeprowadzali zawody, byli w tym dniu bardzo surowi i konsekwentni. Chłopacy i dziewczęta zajęli pechowe czwarte miejsce.

Przed Nami bardzo intensywny miesiąc. Zaczęły go zawody w grodzie Kopernika, które zbiegły się z Obchodami Święta Odzyskania Niepodległości. Mamy kilkanaście dni, by przygotować się do drugiej kolejki NLP. Koniec miesiąca to Mistrzostwa Województwa Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Miejmy nadzieję, że ze wszystkim zdążymy i optymalna forma dopiero nadejdzie.

Gratulujemy Pływakom i życzymy kolejnych sportowych sukcesów. Udział w zawodach odbył się w ramach realizacji projektu UKS CZWÓRKA NAKŁO pn. „PŁYWANIE TO NIE WSZYSTKO, ALE WSZYSTKO BEZ PŁYWANIA JEST NICZYM. NAKIELSKA LIGA PŁYWANIA 2019”, który otrzymał wsparcie UMiG w Nakle nad Notecią.

Materiał: Paweł Juszczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0
Pliki do pobrania
4x50m dowolny CH.pdf
4x50m dowolny DZ.pdf
50m dowolny CH.pdf
50m dowolny DZ.pdf
50m grzbietowy CH.pdf
50m grzbietowy DZ.pdf
50m klasyczny CH.pdf
50m klasyczny DZ.pdf
50m motylkowy CH.pdf
50m motylkowy DZ.pdf
100m dowolny CH.pdf
100m dowolny DZ.pdf
100m klasyczny CH.pdf
100m klasyczny DZ.pdf
200m dowolny CH.pdf
200m dowolny DZ.pdf
200m zmienny CH.pdf
200m zmienny DZ.pdf
klasyfikacja punktowa chłopców.pdf
klasyfikacja punktowa dziewcząt.pdf
podsumowanie klubów.pdf
postę;py zawodnika - szczegóły.pdf
statystyka medalowa.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)