Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

25 maja 2020

Maturzyści przygotowują się do egzaminów. Pomagają im konsultacje

fot. K. Kluczyńska

fot. K. Kluczyńska

Burmistrz Kcyni p. Marek Szaruga wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w #Kcyni p. Katarzyną Kluczyńską wyszli naprzeciw oczekiwaniom tegorocznych maturzystów organizując dodatkowe zajęcia (konsultacje).

Przeprowadzono wcześniej ankietę, z której jednoznacznie wynikało, że jest potrzeba organizacji zajęć z matematyki, zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Abiturienci, dzięki sfinansowaniu zajęć przez organ prowadzący Gmina Kcynia, będą mogli rozwijać swoje matematyczne umiejętności przez 16 godzin dydaktycznych do rozpoczęcia egzaminów maturalnych tj. do 8 czerwca 2020 r.  Warto nadmienić, że od początku maja trwają konsultacje zdalne m.in. z przedmiotów: język niemiecki, język angielski, geografia, historia, biologia.

 Dyrektor Szkoły podkreśla, że zajęcia odbywają się za zgodą zainteresowanych. Maturzyści każdorazowo składają oświadczenia o stanie zdrowia, a także przestrzegane są zasady sanitarne wg zaleceń GIS.

Materiał: K. Kluczyńska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 1 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)