Dziś mamy 9 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią od lat odpowiada na potrzeby swoich Klientów. Jest blisko lokalnych społeczności, dlatego rozumie, że# cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferuje całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych (BLIK, Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay). Dzięki nim można łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Jako Banki Spółdzielcze, dostrzegamy olbrzymi potencjał drzemiący w płatnościach mobilnych w naszym kraju. Na koniec I kwartału 2019 roku Polacy mieli ponad 2,1 mln kart płatniczych dodanych do urządzeń mobilnych, takich m. in. jak telefony komórkowe. Sprzyja temu fakt, że ciągle wzrasta liczba terminali akceptujących instrumenty płatnicze wyposażone w funkcję zbliżeniową w sklepach, restauracjach i punktach usługowych. Na koniec marca było ich w Polsce ok. 830 tys. - mówi Tomasz Kokoszewski, Kierownik Zespołu Produktów Bankowych, Wsparcia Sprzedaży i Marrketingu Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią

Poznaj ofertę usług mobilnych i płać jeszcze wygodniej! „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.

Warto przypomnieć, iż płatności mobilne to tylko jeden z wielu elementów nowoczesnych form płatności będących w ofercie Banku spółdzielczego w Nakle nad Notecią. Bankowość internetowa i mobilna to wygodny sposób zarządzania finansami. Korzystanie z nowoczesnych i bezpiecznych produktów i usług Banku to pełna kontrola nad domowym lub firmowym budżetem. Klienci przez cały czas samodzielnie, szybko i bezpiecznie zarządzają swoimi finansami bez konieczności kontaktowania się z bankiem w tradycyjny sposób, nie tylko przez telefon czy internet, lecz również całodobowej strefie samoobsługowej wykorzystując bankowość biometryczną. Sprawdź szczegóły całej oferty bankowości internetowej i mobilnej.

 

Materiał partnera- materiał sponsorowany

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)