Dziś mamy 11 grudnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Mamy tu wszystko... Płatności mobilne też

Bank Spółdzielczy w Nakle nad Notecią od lat odpowiada na potrzeby swoich Klientów. Jest blisko lokalnych społeczności, dlatego rozumie, że# cała Polska – również miliony Polaków mieszkających poza wielkimi ośrodkami miejskimi, pokochała korzystanie z płatności mobilnych. Smartfon, tablet, czy smartwatch towarzyszą nam na co dzień częściej niż portfel. Dlatego oferuje całą gamę usług umożliwiających dokonywanie transakcji bankowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych (BLIK, Google Pay, Apple Pay i Garmin Pay). Dzięki nim można łatwo i bezpiecznie płacić w sklepach, internecie, aplikacjach mobilnych, a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Jako Banki Spółdzielcze, dostrzegamy olbrzymi potencjał drzemiący w płatnościach mobilnych w naszym kraju. Na koniec I kwartału 2019 roku Polacy mieli ponad 2,1 mln kart płatniczych dodanych do urządzeń mobilnych, takich m. in. jak telefony komórkowe. Sprzyja temu fakt, że ciągle wzrasta liczba terminali akceptujących instrumenty płatnicze wyposażone w funkcję zbliżeniową w sklepach, restauracjach i punktach usługowych. Na koniec marca było ich w Polsce ok. 830 tys. - mówi Tomasz Kokoszewski, Kierownik Zespołu Produktów Bankowych, Wsparcia Sprzedaży i Marrketingu Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią

Poznaj ofertę usług mobilnych i płać jeszcze wygodniej! „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też” to hasło kampanii reklamowej, która promuje usługi mobilne w Bankach Spółdzielczych.

Warto przypomnieć, iż płatności mobilne to tylko jeden z wielu elementów nowoczesnych form płatności będących w ofercie Banku spółdzielczego w Nakle nad Notecią. Bankowość internetowa i mobilna to wygodny sposób zarządzania finansami. Korzystanie z nowoczesnych i bezpiecznych produktów i usług Banku to pełna kontrola nad domowym lub firmowym budżetem. Klienci przez cały czas samodzielnie, szybko i bezpiecznie zarządzają swoimi finansami bez konieczności kontaktowania się z bankiem w tradycyjny sposób, nie tylko przez telefon czy internet, lecz również całodobowej strefie samoobsługowej wykorzystując bankowość biometryczną. Sprawdź szczegóły całej oferty bankowości internetowej i mobilnej.

 

Materiał partnera- materiał sponsorowany

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)