Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

"Mały Rycerz Cup". Turniej został rozegrany na bardzo wysokim poziomie

fot. pow.

fot. pow.

W miniony weekend wiele emocji dostarczył nam występ naszej # drużyny Orlika (2008/2009).

Oprócz tego występu drużyna naszych młodzików wystąpiła w turnieju organizowanym przez SP Zawisza Bydgoszcz "Mały Rycerz Cup".

W turnieju wystąpiło 10 drużyn, a same zawody pod względem sportowym i organizacyjnym stały na bardzo wysokim poziomie.

W stawce turnieju plasujemy się na 6 pozycji. W pewnych momentach brakowało trochę szczęścia, ale mimo to jesteśmy zadowoleni z naszych zawodników. Zdobywamy kolejne cenne doświadczenie.

materiał: Łukasz Bzdawka 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)