Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2018

Liga Halowa PIOTAK – rocznik 2006. Pierwsze koty za płoty

fot. www.sfjuniornaklo.pl

fot. www.sfjuniornaklo.pl

W miniony weekend dwie nasze drużyny w kategorii Młodzik (2006/2007) przystąpiły do Kujawsko-# Pomorskiej Ligi Halowej.

Pierwszy grał zespół SF Junior II Nakło, który wybrał się na swoje mecze do Sępólna Krajeńskiego. Niestety doznajemy wysokich porażek z Krajną Sępólno Krajeńskie oraz Victorią Niemcz. Jeden z meczy się nie odbył, ponieważ drużyna Zdroju Ciechocinek nie zjawiła się na zawodach – walkower 3:0 dla naszego zespołu. Zespół składa się z zawodników, którzy zbierają pierwsze doświadczenia i wspomaga ich kilku doświadczonych graczy. Ci drudzy spisywali się bardzo dobrze, ale niestety tego dnia to było za mało.

Druga z naszych drużyn SF Junior I Nakło wybrała się na turniej do Ślesina. W niedzielne popołudnie zagraliśmy przeciętne zawody. Znamy naszych zawodników i wiemy na co ich stać. Udowodnili to niejednokrotnie. Niestety tego dnia do dwóch pierwszych meczy podchodzimy ze zbyt dużym luzem i przegrywamy z Gryfem I Sicienko oraz UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski. Dopiero w ostatnim meczu gramy na swoim poziomie i pokonujemy Gryf II Sicienko. To już drugi turniej z rzędu kiedy nasi zawodnicy nie prezentują swoich prawdziwych możliwości. Czeka nas sporo pracy mentalnej. Musimy przenieść naszą grę na treningach i sparingach na oficjalne mecze. Z tych porażek wyciągamy wnioski i postaramy się odegrać przy najbliższej okazji.

Cała Liga liczy 16 zespołów, które rozegrają 4 turnieje w systemie „każdy z każdym”. Jeszcze dużo przed nami i mamy nadzieję, że kolejne zawody potoczą się po naszej myśli.

 Materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)