Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 lipca 2019

Letnie warsztaty i zajęcia. Codziennie panuje wesoła atmosfera

fot. pow.

fot. pow.

W Filii bibliotecznej w Samoklęskach Małych dla najmłodszych czytelników, w wakacje, odbywają się # ciekawe zajęcia i warsztaty. Codziennie jest tutaj gwarno.

W letniej ofercie proponujemy gry i zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, ruchowe, konkursy, karaoke. W ramach zajęć „Wakacje z książką” Zuzanna Kamińska wykonała plakat promujący czytelnictwo.

Na placu zabaw będziemy spotykać się podczas zajęć literackich „Czytanie na trawie”. Do dyspozycji uczestników są również gry planszowe, które uczą zdrowej rywalizacji oraz koncentracji. Zajęcia prowadzi Grażyna Gabryszewska.

materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble pokojowe
Narożniki
Zabiegi dla panów
Modne aranżacje
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)