Dziś mamy 10 grudnia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

13 lipca 2019

Letnie warsztaty i zajęcia. Codziennie panuje wesoła atmosfera

fot. pow.

fot. pow.

W Filii bibliotecznej w Samoklęskach Małych dla najmłodszych czytelników, w wakacje, odbywają się # ciekawe zajęcia i warsztaty. Codziennie jest tutaj gwarno.

W letniej ofercie proponujemy gry i zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, ruchowe, konkursy, karaoke. W ramach zajęć „Wakacje z książką” Zuzanna Kamińska wykonała plakat promujący czytelnictwo.

Na placu zabaw będziemy spotykać się podczas zajęć literackich „Czytanie na trawie”. Do dyspozycji uczestników są również gry planszowe, które uczą zdrowej rywalizacji oraz koncentracji. Zajęcia prowadzi Grażyna Gabryszewska.

materiał: Mirosław Rzeszowski

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Elewacje
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)