Dziś mamy 18 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2020

Kupa na kupie. "Czy tak trudno zadbać o swojego pupila i po nim posprzątać?"

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

Kcynia. Miasto. A w nim jedno publiczne przedszkole. W pięknym zabytkowym #budynku. Otoczone równie zabytkowym murem. I tak można być snuć dalej opowieść....gdyby nie jeden fakt.

Na krótkim zaledwie kilkumetrowym pasie zieleni zlokalizowanym przy przedszkolu można spotkać... kupy. Psie kupy. Kupa na kupie. A już szczytem bezczelności jest pozostawienie kupy na wejściu do przedszkola. Czy tak trudno zadbać o swojego pupila i po nim posprzątać? Tamtędy chodzą dzieci. Wnoszą później to wszystko do budynku. Apeluje do Was Drodzy Właściciele czworonogów. Sprzątajcie po swoich pupilach.

P. S. Przepraszam za "drastyczne zdjęcia"

materiał: Anna Duda-Nowicka Przewodnicząca Rady Rodziców

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 2 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)