Dziś mamy 29 września 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2020

Kupa na kupie. "Czy tak trudno zadbać o swojego pupila i po nim posprzątać?"

fot. Anna Duda-Nowicka

fot. Anna Duda-Nowicka

Kcynia. Miasto. A w nim jedno publiczne przedszkole. W pięknym zabytkowym #budynku. Otoczone równie zabytkowym murem. I tak można być snuć dalej opowieść....gdyby nie jeden fakt.

Na krótkim zaledwie kilkumetrowym pasie zieleni zlokalizowanym przy przedszkolu można spotkać... kupy. Psie kupy. Kupa na kupie. A już szczytem bezczelności jest pozostawienie kupy na wejściu do przedszkola. Czy tak trudno zadbać o swojego pupila i po nim posprzątać? Tamtędy chodzą dzieci. Wnoszą później to wszystko do budynku. Apeluje do Was Drodzy Właściciele czworonogów. Sprzątajcie po swoich pupilach.

P. S. Przepraszam za "drastyczne zdjęcia"

materiał: Anna Duda-Nowicka Przewodnicząca Rady Rodziców

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 5 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)