Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Kultywowanie katolickich tradycji. Przedszkolaki wzięły udział w rekolekcjach

fot. mgr A. Beger

fot. mgr A. Beger

W dniach 11-13 marca „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego uczestniczyły w # Rekolekcjach Wielkopostnych w Kościele pw. Św. Wawrzyńca.

Rekolekcje prowadzone były przez siostrę Marcinę oraz księdza Dominika. Rekolekcje były okazją do kultywowania pięknej katolickiej tradycji Wielkiego Postu. Siostra Marcina swoim słowem, śpiewem i grą na gitarze głosiła dzieciom naukę Pana Jezusa. Był to bardzo owocny czas dla wszystkich. Ostatniego dnia rekolekcji siostra Marcina wraz z ks. proboszczem odwiedzili grupę „Promyczki” w przedszkolu.
Serdecznie dziękujemy za wizytę.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)