Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

09 sierpnia 2018

Kto dowiezie dzieci do szkół? Rozpoczęto poszukiwania przewoźnika

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Zakład Robót Publicznych rozpoczął #poszukiwania przewoźnika, który dowiezie dzieci do szkół podstawowych i zespołów szkolno-przedszkolnych na terenie gminy Nakło oraz odwiezie do domów.

Transport będzie odbywał się w okresie od 3 września 2018 r. do 21 czerwca 2019 r. Konkretne zamówienie obejmuje dowóz do kilku szkół z podziałem na poszczególne trasy, w tym:

Trasa nr 1 - Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 4 – Bielawy – Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 4

Trasa nr 2 - SP Paterek w kierunku: Weronika - Kowalewko Folwark – Sipiory - Paulina – Józefkowo – Polichno- Rozwarzyn - Paterek Szkoła Podstawowa

SP Paterek w kierunku: Wymysłowo -Stary Jarużyn – Samoklęski Duże - Wieszki – Janowo - Paterek Szkoła Podstawowa

Trasa nr 3 - dowóz z kierunku: Trzeciewnica - Gabrielin – Michalin - Ślesin – Gumnowice -Ślesin Wybudowanie – Kazin – Minikowo - Ślesin – Suchary - ZSS Karnowo

Trasa nr 4 - dowóz z kierunku: Paterek – Karnowo – Karnówko – Małocin – Chrząstowo

Dowóz zorganizowany zostanie także na zajęcia basenowe na krytej pływalni Naquarius, szczegółowe trasy zostaną ustalone po sporządzeniu planów lekcyjnych i skoordynowaniu ich z zajęciami na basenie, wg potrzeb wynikających z planu zajęć na pływalni.

Przetarg trwa do 17 sierpnia. Oferty składać można w Zakładzie Robót Publicznych.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -1 (1)

    Ja, w dniu 09-08-2018 09:58:58 napisał:

    Moje dzieci będą chodzić z Janowa do paterka. Czy może w tym roku będzie autobus?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Siłownia
Terminale płatnicze
Skup i sprzedaż części
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zabieg parafinowy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)