Dziś mamy 29 września 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

04 lutego 2020

Księżniczki, rycerze, policjanci… Dzieci bawiły się na balu karnawałowym

fot. Karolina Michna

fot. Karolina Michna

24 stycznia w NSP w Olszewce dzieci z klas 0-III wraz z wychowawcami świętowały #bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w naszej szkole pojawiały się kolorowe postacie.

Dzieci przebrane były w różnorodne stroje. Można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, kowboja i nie tylko. Tak naprawdę  nie sposób zliczyć i wymienić  wszystkie  postacie. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przed zabawą taneczną dzieci w swoich salach miały czas na pyszny, słodki poczęstunek. Dodatkowo wykonały piękne,  czapki karnawałowe, które przyozdobione były w kolorowe confetti. Kiedy nadszedł już czas uczniowie zaczęli szaloną zabawę. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych, tanecznych. Był to czas pozytywnej rywalizacji. Każdy uczeń otrzymał cukierki w ramach aktywności podczas imprezy. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym podopiecznym, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Materiał: Karolina Michna

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 26 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)