Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

09 października 2019

"Książę komedii kryminalnej" gościem biblioteki. Publiczność nie zawiodła

fot. Aneta Rózga

fot. Aneta Rózga

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach dnia 3 października miała przyjemność # gościć w swoich progach Księcia Komedii Kryminalnej –Alka Rogozińskiego.

Podczas spotkania autor wielu poczytnych powieści o morderstwach z przymrużeniem oka, w Sadkach promował swoją najnowszą książkę „Dom tajemnic”. Ponadto w rozmowie z dyrektorem biblioteki opowiadał o swoim warsztacie pracy, o tym jak zaczęła się jego przygoda z pisaniem, o współpracy z Magdaleną Witkiewicz, a także o swoich pasjach i zainteresowaniach. Licznie zgromadzona publiczność usłyszała również wiele anegdot z życia szkolnego i nie tylko pisarza.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość zadawać pytania oraz zobaczyć próbkę talentu pana Alka , który bardzo szybko zawiązał akcję i tworzył na bieżąco scenariusz kryminału. Wszystkich zgromadzonych p. Rogoziński uwiódł swoim humorem i gawędziarstwem. Na zakończenie każdy mógł zakupić książkę autora oraz poprosić o dedykację i zdjęcie.

materiał: Joanna Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)