Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

09 października 2019

"Książę komedii kryminalnej" gościem biblioteki. Publiczność nie zawiodła

fot. Aneta Rózga

fot. Aneta Rózga

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach dnia 3 października miała przyjemność # gościć w swoich progach Księcia Komedii Kryminalnej –Alka Rogozińskiego.

Podczas spotkania autor wielu poczytnych powieści o morderstwach z przymrużeniem oka, w Sadkach promował swoją najnowszą książkę „Dom tajemnic”. Ponadto w rozmowie z dyrektorem biblioteki opowiadał o swoim warsztacie pracy, o tym jak zaczęła się jego przygoda z pisaniem, o współpracy z Magdaleną Witkiewicz, a także o swoich pasjach i zainteresowaniach. Licznie zgromadzona publiczność usłyszała również wiele anegdot z życia szkolnego i nie tylko pisarza.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość zadawać pytania oraz zobaczyć próbkę talentu pana Alka , który bardzo szybko zawiązał akcję i tworzył na bieżąco scenariusz kryminału. Wszystkich zgromadzonych p. Rogoziński uwiódł swoim humorem i gawędziarstwem. Na zakończenie każdy mógł zakupić książkę autora oraz poprosić o dedykację i zdjęcie.

materiał: Joanna Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)