Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

04 października 2019

Korona Zachodu Polski. Rożnowice podbite!

fot. Aktywna Kcynia

fot. Aktywna Kcynia

Aktywna sobota z aktywnymi ludźmi. 28 września wystartowaliśmy w zawodach biegowych i kijkowych.

Na starcie pojawili się:
Bieg przełajowy 5km:
Anna Prybińska-Marciniak
Lukasz Kaniewski

Bieg dzieci 200m:
Jan Marciniak
Kacper Kaniewski

Nordic Walking 5km:
Filip Paszkiet
Filip Komorowski
Kasia Paszkiet
Hanna Komorowska

Nordic Walking 10km:
Alicja Kaniewska

Zawody super zorganizowane. Brawa dla organizatorów! Atrakcje za równo dla starszych jak i dla młodszych.Trasa trudna i wymagająca.

Gratulacje dla Wszystkich. Zawodnicy Aktywnej Kcyni osiągnęli bardzo dobre wyniki. Pojawiły się również debiuty, Ania pierwszy raz wystartowała w biegu a Filip Paszkiet w Nordic Walking. Zdobyliśmy również 2 puchary Filip Paszkiet (debiutant) 3 miejsce w kategorii wiekowej na 5km NW, Alicja Kaniewska 1 miejsce w kategorii na 10km NW. Na 30 drużyn zajeliśmy 9 miejsce!

materiał: Łukasz Kaniewski/Aktywna Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 48 28

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)