Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2019

Kontrole operacyjno – techniczne w Ochotniczych Strażach Pożarnych gminy Sadki

fot.pow

fot.pow

W dniu 15 kwietnia br. w Ochotniczych Strażach Pożarnych# w Bninie, Jadwiżynie, Anielinach i Sadkach zostały przeprowadzone kontrole operacyjno – techniczne.

Kontrole przeprowadził zespół kontrolny w składzie: st. bryg. Franciszek Sobiechowski, bryg. Sławomir Murawski, st. kpt. Paweł Przybylski, mł. asp. Maciej Klimek

Zadaniem komisji dokonującej kontroli było m.in. sprawdzenie oraz ocena dokumentacji eksploatacyjnej, sprawności technicznej  pojazdów i sprzętu, stanu zaplecza technicznego, utrzymania i zabezpieczenia strażnic, dokumentacji operacyjnej,  gotowości operacyjnej do podejmowania działań interwencyjnych.

Jednostka w Jadwiżynie otrzymała ocenę bardzo dobrą, OSP w Bninie i Anielinach oceny dobre z plusem, OSP w Sadkach ocenę dobrą.

Przeglądy były okazją do wizytacji jednostek przez Komendanta Powiatowego PSP bryg. Sławomira Reszkowskiego.

Przeprowadzonym  kontrolom przyglądali się Wójt Dariusz Gryniewicz,  Komendant Gminny OSP Andrzej Hak i Komendant Straży Gminnej Dariusz Neulitz.

materiał: UG Sadki.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    stolec, w dniu 17-04-2019 13:06:33 napisał:

    A Sadki znowu kicha.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Nadanie modnej linii
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)