Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2019

Kontrole operacyjno – techniczne w Ochotniczych Strażach Pożarnych gminy Sadki

fot.pow

fot.pow

W dniu 15 kwietnia br. w Ochotniczych Strażach Pożarnych# w Bninie, Jadwiżynie, Anielinach i Sadkach zostały przeprowadzone kontrole operacyjno – techniczne.

Kontrole przeprowadził zespół kontrolny w składzie: st. bryg. Franciszek Sobiechowski, bryg. Sławomir Murawski, st. kpt. Paweł Przybylski, mł. asp. Maciej Klimek

Zadaniem komisji dokonującej kontroli było m.in. sprawdzenie oraz ocena dokumentacji eksploatacyjnej, sprawności technicznej  pojazdów i sprzętu, stanu zaplecza technicznego, utrzymania i zabezpieczenia strażnic, dokumentacji operacyjnej,  gotowości operacyjnej do podejmowania działań interwencyjnych.

Jednostka w Jadwiżynie otrzymała ocenę bardzo dobrą, OSP w Bninie i Anielinach oceny dobre z plusem, OSP w Sadkach ocenę dobrą.

Przeglądy były okazją do wizytacji jednostek przez Komendanta Powiatowego PSP bryg. Sławomira Reszkowskiego.

Przeprowadzonym  kontrolom przyglądali się Wójt Dariusz Gryniewicz,  Komendant Gminny OSP Andrzej Hak i Komendant Straży Gminnej Dariusz Neulitz.

materiał: UG Sadki.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    stolec, w dniu 17-04-2019 13:06:33 napisał:

    A Sadki znowu kicha.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Masaż gorącymi kamieniami
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Budowa stanu surowego
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)