Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2019

Kontrole operacyjno – techniczne w Ochotniczych Strażach Pożarnych gminy Sadki

fot.pow

fot.pow

W dniu 15 kwietnia br. w Ochotniczych Strażach Pożarnych# w Bninie, Jadwiżynie, Anielinach i Sadkach zostały przeprowadzone kontrole operacyjno – techniczne.

Kontrole przeprowadził zespół kontrolny w składzie: st. bryg. Franciszek Sobiechowski, bryg. Sławomir Murawski, st. kpt. Paweł Przybylski, mł. asp. Maciej Klimek

Zadaniem komisji dokonującej kontroli było m.in. sprawdzenie oraz ocena dokumentacji eksploatacyjnej, sprawności technicznej  pojazdów i sprzętu, stanu zaplecza technicznego, utrzymania i zabezpieczenia strażnic, dokumentacji operacyjnej,  gotowości operacyjnej do podejmowania działań interwencyjnych.

Jednostka w Jadwiżynie otrzymała ocenę bardzo dobrą, OSP w Bninie i Anielinach oceny dobre z plusem, OSP w Sadkach ocenę dobrą.

Przeglądy były okazją do wizytacji jednostek przez Komendanta Powiatowego PSP bryg. Sławomira Reszkowskiego.

Przeprowadzonym  kontrolom przyglądali się Wójt Dariusz Gryniewicz,  Komendant Gminny OSP Andrzej Hak i Komendant Straży Gminnej Dariusz Neulitz.

materiał: UG Sadki.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    stolec, w dniu 17-04-2019 13:06:33 napisał:

    A Sadki znowu kicha.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Stół z blatem szklanym + krzesła
Jadalnia / pokój dzienny
Meble łazienkowe
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)