Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2019

Kontrole na drogach powiatu nakielskiego. Wspólna akcja policjantów

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Policjanci z nakielskiej "drogówki", wspólnie z mundurowymi z Oddziału Prewencji Policji w # Bydgoszczy, prowadzili działania kontrolne na drogach powiatu.

Wspólne akcje mają przyczynić się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Celem działań, jakie na drogach powiatu nakielskiego prowadzili wspólnie nakielscy i bydgoscy policjanci, była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na powiatowych drogach pracowało 2 mundurowych z nakielskiego referatu ruchu drogowego i 4 policjantów z bydgoskiego OPP. 

Podczas działań funkcjonariusze kontrolowali prędkość aut oraz przestrzeganie innych przepisów prawa o ruchu drogowym, sprawdzali obowiązkowe wyposażenie pojazdów oraz sposób przewożenia w nich dzieci. Kierowcy, którzy złamali przepisy musieli liczyć się z konsekwencjami prawnymi w postaci mandatów oraz pouczeń.

Prowadzone działania mają przyczynić się do zmniejszenia ilości zdarzeń drogowych, do jakich dochodzi na drogach powiatu.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Oceń artykuł: 1 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (6)

  Kierowca, w dniu 13-01-2019 13:16:42 napisał:

  A to policja nie powinna robić tego na codzień ? Jakieś specjalne akcje muszą robić ? Wielka akcja ż Bydgoszcz a tylko 6 funkcjonariuszy, śmiech... to co robi policja na codzień ? Grzeją dipy w radiowozach poukrywani po lasach ?

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Ktoś, w dniu 13-01-2019 14:29:22 napisał:

  W tej instytucji bez akcji i aparatu fotograficznego rzecznika, nic się nie robi. To instytucja na pokaz.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Siłownia
Botox zmarszczki lwie
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Meble kuchenne
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)