Dziś mamy 15 czerwca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

11 stycznia 2019

Konkurs kolęd i pastorałek. Ciekawe wykonania i piękne stroje

fot. Katarzyna Geppert

fot. Katarzyna Geppert

W czwartek, 10.01.2019 r. o godzinie 10:00 w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się już po raz kolejny # Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Kolęda niech płynie na skrzydłach”.

Organizatorem przeglądu było Niepubliczne Przedszkole DONALD, a osobą odpowiedzialną za cały przebieg była p. mgr Katarzyna Geppert. W przeglądzie brały udział takie przedszkola jak: Przedszkole Niepubliczne DONALD, Przedszkole Katolickie, Przedszkole „Wesoła Piątka”, Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko”, Przedszkole „Reksio”, Przedszkole nr 2, Przedszkole z Paterka.

W wykonaniu małych wokalistów można było usłyszeć piękne polskie kolędy, pastorałki oraz piosenki bożonarodzeniowe. Dzieci podczas występów zaprezentowały wysoki poziom wokalno-instrumentalny. Oprócz ciekawego wykonania można było podziwiać ciekawe stroje oraz różnorodne instrumenty.

Wszystkie przedszkola za udział w przeglądzie otrzymały dyplomy a mali wokaliści otrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek z bajkami oraz czekolad.

Organizatorzy przeglądu serdecznie dziękują młodym uczestnikom oraz ich opiekunom za udział i duże zaangażowanie w przygotowaniu dzieci. Podziękowania składają również na ręce dyrektora i pracowników Nakielskiego Ośrodka Kultury w Nakle.

materiał: Katarzyna Geppert

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)