Dziś mamy 27 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 czerwca 2019

Konkurs Przyrodniczy "Edi Panda". Uczniowie otrzymali dyplomy

fot. pow.

fot. pow.

W kwietniu 9 uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 2 im. # Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Edi Panda z Przyrody.

Wyniki były dostępne już na początku czerwca jednak na dyplomy i nagrody należało poczekać aż do zakończenia roku szkolnego.

Mamy Laureata - Anna Copija uczennica kl. IV c zdobyła 60 punktów i 1 miejsce. W nagrodę otrzymała grawerowany dyplom laureata konkursu oraz nagrodę książkową.

Również nagrodę książkową za zajęcie V miejsca i 56 punktów otrzymał Klaudiusz Sobczak uczeń klasy IV b. Dodatkowo dyplom wyróżnienia otrzymał Filip Janicki uczeń kl. IV b, który zdobył 52 punkty. Pozostali uczniowie otrzymali dyplom uznania.

Wszystkim uczniom GRATULACJE!!!

materiał: Jolanta Stawicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)