Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2019

Konkurs Plastyczny. Laureaci poszczególnych kategorii

fot. kpt. Arkadiusz Bargieł

fot. kpt. Arkadiusz Bargieł

W sali hrabiny Anieli Potulickiej w Potulicach odbyło się otwarcie wystawy# pokonkursowej XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod nazwą „Moje życie to moja Olimpiada – w stulecie Służby Więziennej i Polskiego Komitetu Olimpijskiego”.

Honorowy patronat nad konkursem objął płk Jacek Gościak - Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Bydgoszczy, Andrzej Kraśnicki - Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Sławomir Napierała - Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

Finał konkursu

W tym roku konkurs cieszył się dużą popularnością. Wzięło w nim udział 57 dzieci z całej Polski. Na uroczyste otwarcie wystawy połączone z rozdaniem nagród, wyróżnień i upominków przyjechało kilkadziesiąt dzieci wraz z rodzicami. Wystawę otworzył mjr Adam Suchomski - Zastępca Dyrektora Zakładu Karnego w Potulicach, który wraz z Piotrem Rugowskim - Pełnomocnikiem Burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Jarosławem Bartkowem - Przewodniczącym Stowarzyszenia Niezależnie Ubezpieczonych Funkjonariuszy i Pracowników Służb Mundurowych wręczali przybyłym młodym artystom nagrody i dyplomy.

Laureaci

Nagrodę Grand Prix konkursu w postaci roweru otrzymała Zosia Samełko z Nowogrodu w województwie podlaskim. Nagrodę w postaci roweru, jak co roku ufundowało Stowarzyszenie Niezależnie Ubezpieczonych Funkcjonariuszy i Pracowników Służb Mundurowych.

Lista laureatów konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Kategoria dzieci od 5 do 6 lat:
GRAND PRIX KONKURSU – Zosia Samełko
1 miejsce – Agata Kruk
2 miejsce – Kacper Widźgowski
3 miejsce – Blanka Ksobiak
wyróżnienie – Marcelina Zacharzewska
wyróżnienie – Zofia Kobylarz

Kategoria dzieci od 7 do 9 lat:
1 miejsce – Paweł Kruk
2 miejsce – Wiktoria Wajer
3 miejsce – Zuzanna Neilitz
wyróżnienie – Martyna Targosz
wyróżnienie – Emilia Hoppe

Kategoria dzieci od 10 do 12 lat:
1 miejsce – Lena Widźgowska
2 miejsce – Hanna Wajer
3 miejsce – Marcel Podkalicki
wyróżnienie – Zofia Bargieł

Kategoria dzieci od 13 do 18 lat:
1 miejsce – Mieszko Ksobiak
2 miejsce – Maciej Szpara
3 miejsce – Marysia Piasecka
wyróżnienie – Zuzanna Rogalska

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

 materiał: kpt. Jarosław Nurkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)