Dziś mamy 23 maja 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2018

Konkurs Pięknego Czytania. Duże zainteresowanie oraz bardzo wysoki poziom

fot. Agnieszka Koralewska-Hak

fot. Agnieszka Koralewska-Hak

W piątek 30 listopada 11 uczniów ze SP w Mycielewie wzięło udział w # Konkursie Pięknego Czytania, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy.

Konkurs cieszył się naprawdę licznym zainteresowaniem, szczególnie w kategorii klas I-III oraz IV-VIII. Pomimo tak dużej grupy uczestników zwycięzcą konkursu w kategorii kl I-III został uczeń naszej szkoły Alan Hak, który uczęszcza do kl.I. W kategorii najstarszej – gimnazjum, dwie uczennice naszej szkoły również stanęły na podium. II miejsce zajęła Zuzanna Trzebiatowska z kl. IIIa, zaś miejsce III przyznano Sandrze Stupek z tej samej klasy.

Uczniowie zostali wytypowani przez swoich wychowawców i polonistów. Organizacją konkursu zajęła się p. Agnieszka Koralewska- Hak.

Wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali wysoki poziom i czytali naprawdę pięknie.

Pozostali uczniowie, reprezentujący Szkołę Podstawową w Mycielewie:
- Filip Chojnacki, kl.I
- Anna Połczynska, kl. II
- Antonina Jaszak, kl. III
- Wojciech Manikowski, kl. III
- Marta Nadolna, kl. IV
- Amadeusz Hak, kl. V
- Izabela Frątczak, kl. VII
- Martyna Leśniewicz, kl.VII

Serdecznie dziękujemy za współpracę rodzicom dzieci, biorących udział w konkursie, którzy wraz z opiekunem A. Koralewską-Hak uczestniczyli w tym wydarzeniu.

materiał: Agnieszka Koralewska-Hak

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Elewacje
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble łazienkowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)