Dziś mamy 20 lutego 2019, środa, imieniny obchodzą:

12 lutego 2019

Konkurs Języka Niemieckiego. Sukces Zuzanny Gamalskiej z ZSP nr3

fot.pow

fot.pow

Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Wojewódzkim Konkursie# Przedmiotowym organizowanym przez Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

Konkurs odbywa się w trzech etapach. Pierwszy  to eliminacje szkolne, drugi - etap rejonowy, a w ubiegłą sobotę 9 lutego 2019 miał miejsce  finał wojewódzki z języka niemieckiego. W tym roku tytuł laureatki konkursu z tego przedmiotu zdobyła Zuzanna Gamalska z ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią. W ostatnim etapie  uczennica wykonała poprawnie 97% zadań, co jest ogromnych sukcesem, biorąc pod uwagę, iż Zuzia uczy się języka niemieckiego dopiero półtora roku. Uczennicę przygotowała Agnieszka Jakś-Jankowska, nauczyciel języka niemieckiego.

Tytuł laureata uprawnia uczennicę do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z języka nowożytnego, jednocześnie uzyskując z tej części  100% punktów  oraz pierwszeństwa w przyjęciu do każdej szkoły ponadpodstawowej z pominięciem całego procesu rekrutacji. Laureatka otrzymuje także na świadectwie ukończenia szkoły ocenę celującą z przedmiotu konkursowego. Zuzannie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowej wymarzonej szkole.

materiał: ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  KK, w dniu 12-02-2019 16:01:34 napisał:

  Brawo Zuzia!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  M02, w dniu 12-02-2019 20:24:17 napisał:

  Pozdrowienia dla Pani Jankowskiej i Pani Kudlińskiej także :-) Gratulacje dla Zuzy!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Klucha aka Dynio, w dniu 12-02-2019 21:06:46 napisał:

  brawo trzymamy kciuki za grubego i Sk z 3 d bylego gimnazjum

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Olsza to kumpel, w dniu 12-02-2019 21:24:16 napisał:

  Sto lat

  odpowiedz

  • 0 (0)

  JS, w dniu 13-02-2019 10:27:42 napisał:

  Brawo, gratulacje :)) życzymy dalszych sukcesów....

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Nowe stylizacje
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Botox zmarszczki lwie
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Pokój dzienny/ jadalnia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)