Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2019

Koncert chóru Nadzieja. Zgromadzona publiczność wysłuchała pieśni pasyjnych

fot.BG

fot.BG

Szóstą niedzielę Wielkiego Postu nazywamy Niedzielą Palmową# lub też Niedzielą Męki Pańskiej. To właśnie ona rozpoczyna najbardziej uroczysty okres w roku liturgicznym jakim jest Wielki Tydzień. By uczcić ją jeszcze bardziej w nakielskiej Farze odbył się wyjątkowy Koncert Pieśni Pasyjnej.

Pieśni pasyjne przypominają o potrzebie i sensie pokuty oraz pomagają przylgnąć do bezgranicznie miłującego i przebaczającego Boga.

Koncert chóru Nadzieja pod kierownictwem Michała Gacki miał miejsce w kościele pw. św. Wawrzyńca, tuż po niedzielnej mszy św. o godz. 12. Wydarzenie zorganizowała parafia wraz z Nakielskim Towarzystwem Artystycznym „Nadzieja”. Wpisuje się ono również w obchody 720 – lecia nadania Nakłu nad Notecią praw miejskich, które będą trwać przez cały 2019 r.

Oceń artykuł: 16 49

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (11)

  Józef, w dniu 15-04-2019 11:14:18 napisał:

  Bardzo ładny koncert. Oby było więcej takich w Nakle.

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Żbik, w dniu 15-04-2019 18:05:56 napisał:

  Mało ludzi.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Nowe stylizacje
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)