Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

11 lipca 2018

Kolejny dzień zajęć wakacyjnych. Uczestnicy poznali świat niewidomych

fot. powierzone

fot. powierzone

Drugi dzień zajęć prowadzonych w Nakielskim Ośrodku Kultury upłynął pod hasłem # legend, bajek o królach, rycerzach, smokach czy księżniczkach.

Dzieci wymyślały swoje historie, tworząc autorskie książeczki. Oprócz zabaw, zajęć integracyjnych uczestnicy spotkania wzięli udział w niezwykłym spotkaniu, o świecie niewidomych opowiedział pan Dawid Wolski oraz Sandra Pawlikowska, która zachwyciła wszystkich swoim śpiewem, towarzyszyła jej Sandra Frydrychowicz, która zatańczyła do dwóch utworów wykonywanych przez Sandrę.

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach zadania „Niewidomi wśród nas”, którego koordynatorem jest Koło Powiatowego Związku Niewidomych w Nakle nad Notecią.

materiał: Artur Cwudziński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)