Dziś mamy 18 lipca 2018, środa, imieniny obchodzą:
11 lipca 2018

Kolejny dzień zajęć wakacyjnych. Uczestnicy poznali świat niewidomych

fot. powierzone

fot. powierzone

Drugi dzień zajęć prowadzonych w Nakielskim Ośrodku Kultury upłynął pod hasłem # legend, bajek o królach, rycerzach, smokach czy księżniczkach.

Dzieci wymyślały swoje historie, tworząc autorskie książeczki. Oprócz zabaw, zajęć integracyjnych uczestnicy spotkania wzięli udział w niezwykłym spotkaniu, o świecie niewidomych opowiedział pan Dawid Wolski oraz Sandra Pawlikowska, która zachwyciła wszystkich swoim śpiewem, towarzyszyła jej Sandra Frydrychowicz, która zatańczyła do dwóch utworów wykonywanych przez Sandrę.

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach zadania „Niewidomi wśród nas”, którego koordynatorem jest Koło Powiatowego Związku Niewidomych w Nakle nad Notecią.

materiał: Artur Cwudziński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)