Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2021

Kolejne dwie jednostki OSP doposażone. Poświęcenie nowego samochodu w Sadkach

fot. BG

fot. BG

Przy okazji powiatowych zawodów sportowo – pożarniczych doszło do# poświęcenia samochodu średniego marki Iveco, który trafił do jednostki OSP Sadki.

Co prawda już w zeszłym roku druhowie otrzymali do swojej dyspozycji nowy samochód, jednak przez pandemię koronawirusa oficjalne powitanie odłożono w czasie. Okazją na poświęcenie i symboliczne przekazanie kluczyka okazały się zawody sportowo – pożarnicze jednostek OSP z powiatu nakielskiego. Wśród zaproszonych gości byli m.in. posłanka na Sejm RP Ewa Kozanecka, starosta nakielski Tadeusz Sobol, komendant PSP w Nakle Sławomir Murawski i wójt gminy Sadki Dariusz Gryniewicz. Oficjalnego poświęcenia samochodu dokonał ks. Witold Korowajczyk.

Dotychczasowy samochód będący na wyposażeniu druhów z Sadek będzie niedługo służył druhom z OSP Bnin.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Dorota , w dniu 20-06-2021 15:39:00 napisał:

  I znów pani Kozanecka.....aż dziw że taka Pani poseł tyle robi dla małej gminy.....Sadki....trochę to dziwne...

  odpowiedz

  • 1 (1)

  podatnik, w dniu 20-06-2021 18:18:12 napisał:

  czy pani poseł wie o podwyżce podatków i opłat za śmieci w Sadkach? może coś władzom by podpowiedziała

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowe stylizacje
Blacharstwo
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szafy przesuwne
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Tonery Directions
27PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)