Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 czerwca 2018

Klasa Żaka zakończyła zmagania. Football Academy Mezar wicemistrzem!

Fot: Przemysław Wencka

Fot: Przemysław Wencka

Reprezentacja Football Academy Mezar Nakło rocznika 2009 zakończyła zmagania #w Klasie Żaka w Bydgoskim KPZPN. Zajmujemy II miejsce ustępując w ostatniej kolejce minimalnie tylko Budowlanemu KS Bydgoszcz!

Od września 2017 rozegraliśmy 48 spotkań, z czego 40 wygraliśmy, 4 zremisowaliśmy, 4 przegraliśmy, strzelając 94 bramki, a tracąc 17.

Najlepsza czwórka Ligi w sezonie 2017/2018:
1. Budowlany KS Bydgoszcz - 29 pkt
2. Football Academy Mezar Nakło - 26 pkt
3. KS Gwiazda Bydgoszcz - 12 pkt
4. Unia Janikowo - 2 pkt

Nasze barwy reprezentowali w sezonie 2017/18: Tymek Komęza, Nikodem Łęga, Hubert Stańczyk, Kuba Kubiński, Kuba Bochat, Kuba Wencka, Bartek Maćkowiak, Oliwier Chabluk, Franek Borowski, Wojtek Wierzewski, Antek Jopek, Seweryn Mikietyński, Michał Heftowicz, Hubert Sieja. Trenerem tej grupy jest Daniel Kloska. Gratulujemy naszym chłopcom i trenerowi i dziękujemy za wspaniały sezon.

W rozgrywkach w Klasie Żaka występuje jeszcze nasza reprezentacja z rocznika 2010, która gra w grupie z Czarnymi Nakło, Victorią Niemcz i drugą drużyną z Janikowa. Nasi chłopcy mimo tego, że są młodsi radzą sobie świetnie zajmując 2 miejsce w grupie 22 (grają o miejsca 37-40). W najbliższą niedzielę rozegrają ostatnią zaległą kolejkę w Żołędowie - trzymamy kciuki za naszych małych piłkarzy! W klasie Żaka w województwie występuje 111 drużyn w województwie kujawsko - pomorskim!

materiał: Arkadiusz Jopek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 74 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)