Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

12 września 2018

Klasa Orlika. Rozgrywki obfitowały w wyrównane spotkania

Klasa Orlika - w tych rozgrywkach mamy zgłoszone dwa zespoły - rocznik 2008 i rocznik 2009. # Wczoraj zagrali ci młodsi i mimo tego, spisali się bardzo dobrze.

W każdym spotkaniu walczyliśmy, rozgrywaliśmy całkiem akcje i mimo słabszych warunków fizycznych nasi zawodnicy nadrabiali sprytem i doświadczeniem jakie do tej pory zebrali.

FA Mezar Nakło 2009 - Kamionka Kamień Krajeński 2008 1-3
bramki: Jakub Kubiński

FA Mezar Nakło 2009 - Grom Więcbork 2008 2-2
bramki: Jakub Bochat, Jakub Kubiński

FA Mezar Nakło 2009 - Gryf Sicienko 2008 5-0
bramki: Franciszek Borowski, Jakub Kubiński, Oliwier Chabluk, Bartłomiej Maćkowiak, Hubert Stańczyk

Mecz z Kamionką był najbardziej wyrównanym spotkaniem w naszym wykonaniu. Pierwsi strzeliliśmy bramkę. Mając kilka sytuacji strzeleckich nie wykorzystaliśmy ich, za to zespół z Kamienia Krajeńśkiego wykorzystał bardzo dobrze swoje okazje. Bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy jednak w końcówce popełniliśmy małe błędy w grze obronnej, które nasi rywale zamienili na bramki.

W meczu z Gromem zaczęliśmy od głupiej straty bramki. Później przejęliśmy inicjatywę i coraz śmielej atakując strzeliliśmy dwie bramki wychodząc na prowadzenie. Nie oddaliśmy go prawie do końca spotkania. W ostatniej akcji meczu nie upilnowaliśmy zawodnika z Więcborka, który strzałem z za pola karnego zdobył wyrównanie.
W meczu z Gromem całe spotkanie było pod naszą kontrolą. Nasz bramkarz był praktycznie bezrobotny.

Tabela:
1. Kamionka Kamień Kraj. 9 pkt bramki 13-1 2. FA Mezar Nakło 4 pkt bramki 8-5 3. Grom Więcbork 4 pkt bramki 8-8 4. Gryf Sicienko 0 pkt bramki 1-16

Zagraliśmy w składzie: Nikodem Łęga, Kuba Kubiński, Kuba Wencka, Kuba Bochat, Franek Borowski, Oskar Maćkowiak, Bartek Maćkowiak, Hubert Stańczyk, Oliwier Chabluk, Wiktoria Wencka, Zuzia Kaczyńska.

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)