Dziś mamy 18 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 marca 2018

Klapa przyczepki samochodowej czeka na właściciela w siedzibie SM

Fot. Straż Miejska w Nakle

Fot. Straż Miejska w Nakle

W siedzibie Straży Miejskiej Nakło nad Notecią znajduje się tylna klapa przyczepki #samochodowej wykonana z blach ocynkowanej o wymiarach - szerokość 125 cm, wysokość 37,5 cm.

Klapa znaleziona została przez mieszkankę Nakła nad Notecią na ulicy Gen. Henryka Dąbrowskiego na wysokości posesji nr 35. Właściciela proszę o kontakt pod numerami 52 386 05 98 lub 986.

Materiał: st. insp. Marek Kurpik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)