Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

13 marca 2018

Klapa przyczepki samochodowej czeka na właściciela w siedzibie SM

Fot. Straż Miejska w Nakle

Fot. Straż Miejska w Nakle

W siedzibie Straży Miejskiej Nakło nad Notecią znajduje się tylna klapa przyczepki #samochodowej wykonana z blach ocynkowanej o wymiarach - szerokość 125 cm, wysokość 37,5 cm.

Klapa znaleziona została przez mieszkankę Nakła nad Notecią na ulicy Gen. Henryka Dąbrowskiego na wysokości posesji nr 35. Właściciela proszę o kontakt pod numerami 52 386 05 98 lub 986.

Materiał: st. insp. Marek Kurpik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)