Dziś mamy 18 listopada 2018, niedziela, imieniny obchodzą:

13 września 2018

Kcyński dzielnicowy na spotkaniu w szkole. Uczniowie rozmawiali o bezpieczeństwie

fot.pow

fot.pow

Wczoraj (12.09.18r.) w Szkole Podstawowej w Laskowicy kcyński dzielnicowy spotkał się z dziećmi.# W trakcie spotkania rozmawiał z uczniami o bezpieczeństwie, o zachowaniu na jezdni oraz o odpowiedzialności prawnej nieletnich. Spotkanie zorganizowano w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny”.

Asp. Bartosz Królczyk dzielnicowy z kcyńskiego komisariatu przeprowadził spotkanie profilaktyczne z dziećmi w Szkole Podstawowej w Laskowicy. W spotkaniu udział wzięli  wszyscy  uczniowie  szkoły.Uczniowie usłyszeli podstawowe wiadomości na temat bezpieczeństwa, w tym bezpiecznego zachowania się na drodze oraz przepisów regulującuch zasady bezpiecznej jazdy rowerami. Mowa była też o odpowiedzialności prawnej nieletnich za popełniane przez nich czyny oraz o demoralizacji.Ponadto dzielnicowy uczestniczył w komisji egzaminującej  uczniów chcących zdobyć kartę rowerową.

Spotkanie z uczniami zorganizowano w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo … przez  cały  rok szkolny”,     która    zainicjowana     została    przez    Ministerstwo   Spraw Wewnętrznych  i  Administracji.

Materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska /KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  kk, w dniu 14-09-2018 21:02:01 napisał:

  Laskownicy

  odpowiedz

  • -2 (2)

  zz, w dniu 15-09-2018 15:44:55 napisał:

  fajnie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szafy przesuwne
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Zabiegi odmładzające
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)