Dziś mamy 7 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2020

Kcyński Ekonomik czwarty w województwie. Gratulujemy!

fot. powierzone

fot. powierzone

W związku z panującą pandemią koronawirusa, w tym roku II etap Olimpiady „Warto #wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” odbył się w wersji on-line 19 czerwca br.

Do rywalizacji stanęło 288 drużyn z całej Polski, w tym uczennice klasy 3 TE Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni: Natalia Kręcisz, Angelika Michalak oraz Zuzanna Wiejaczka. Zadanie polegało na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru. Maksymalny czas na 25 pytań to 30 minut. Dziewczęta wykazały się ogromną wiedzą, umiejętnością współpracy oraz znajomością aplikacji komputerowych. Wszystko to przełożyło się na wspaniały wynik, który uplasował Zespół Szkół Technicznych w Kcyni na czwartej pozycji.

Gratulujemy i dziękujemy za udział. Podkreślamy, że uczennice podjęły wyzwanie i poświeciły czas na naukę do Olimpiady mimo, że są w trakcie przygotowań do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Trzymamy kciuki za Was oraz pozostałych uczniów, dla których najbliższy tydzień jest ważnym etapem w życiu. Dzięki pomyślnie zdanym egzaminom, uczniowie technikum uzyskują tytuł technika.

materiał: Alina Kowalska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)