Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

17 kwietnia 2019

Kazimierzewo i Iwno po wyborach . Sprawnie i bez zmian

fot. LZ

fot. LZ

W miniony wtorek mieszkańcy Kazimierzewa oraz Iwna spotkali się na najważniejszym w roku# zebraniu sołeckim – zebraniu wyborczym. Decydowali o tym, kto zostanie sołtysem i członkiem rady sołeckiej.

Sołtysem Kazimierzewa, przy jednogłośnym poparciu mieszkańców została ponownie Beata Buchholz, która będzie współpracowała z Angeliką Popielarz, Katarzyną Mroczek, Pawłem Buchholzem i Marcinem Popielarzem. - Dziękuję za zaufanie, wsparcie, pomoc, słowa krytyki, za to, co dobre i za to, co złe, za wspólną pracę. Obecnej radzie sołeckiej życzę dobrej współpracy – powiedziała Beata Buchholz już po wyborach. - Będę się starała pracować jak najlepiej. Najważniejszym dla mnie zadaniem jest teraz budowa drogi. Byłoby to uwieńczeniem moich działań. Myślę, że to, co zrobiliśmy do tej pory, służy wszystkim mieszkańcom – dodała.

Tuż po zebraniu w Kazimierzewie spotkali się mieszkańcy Iwna. Oni też postawili na stabilizację i na kolejne 5 lat wybrali dotychczasowego sołtysa – Wiesława Mroczka. W radzie sołeckiej znaleźli się: Andrzej Stachowiak, Krystian Mroczek, Adrian Sadowski i Czesława Waliszewska.

Obydwa zebrania były okazją do rozmowy z burmistrzem Markiem Szarugą.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Wierny, w dniu 17-04-2019 09:47:23 napisał:

  Co z kaplicą w Iwnie dalej będzie czy tylko do końca roku?

  odpowiedz

  • 3 (3)

  ja, w dniu 17-04-2019 15:34:11 napisał:

  no ten Mroczek by mógł sobie dać spokój.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Sprzedaż opon
Sprawdzanie geometrii kół
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Pieczątki Colop
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)