Dziś mamy 19 lipca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

17 kwietnia 2019

Kazimierzewo i Iwno po wyborach . Sprawnie i bez zmian

fot. LZ

fot. LZ

W miniony wtorek mieszkańcy Kazimierzewa oraz Iwna spotkali się na najważniejszym w roku# zebraniu sołeckim – zebraniu wyborczym. Decydowali o tym, kto zostanie sołtysem i członkiem rady sołeckiej.

Sołtysem Kazimierzewa, przy jednogłośnym poparciu mieszkańców została ponownie Beata Buchholz, która będzie współpracowała z Angeliką Popielarz, Katarzyną Mroczek, Pawłem Buchholzem i Marcinem Popielarzem. - Dziękuję za zaufanie, wsparcie, pomoc, słowa krytyki, za to, co dobre i za to, co złe, za wspólną pracę. Obecnej radzie sołeckiej życzę dobrej współpracy – powiedziała Beata Buchholz już po wyborach. - Będę się starała pracować jak najlepiej. Najważniejszym dla mnie zadaniem jest teraz budowa drogi. Byłoby to uwieńczeniem moich działań. Myślę, że to, co zrobiliśmy do tej pory, służy wszystkim mieszkańcom – dodała.

Tuż po zebraniu w Kazimierzewie spotkali się mieszkańcy Iwna. Oni też postawili na stabilizację i na kolejne 5 lat wybrali dotychczasowego sołtysa – Wiesława Mroczka. W radzie sołeckiej znaleźli się: Andrzej Stachowiak, Krystian Mroczek, Adrian Sadowski i Czesława Waliszewska.

Obydwa zebrania były okazją do rozmowy z burmistrzem Markiem Szarugą.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Wierny, w dniu 17-04-2019 09:47:23 napisał:

  Co z kaplicą w Iwnie dalej będzie czy tylko do końca roku?

  odpowiedz

  • 3 (3)

  ja, w dniu 17-04-2019 15:34:11 napisał:

  no ten Mroczek by mógł sobie dać spokój.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Elewacje
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Zabiegi dla panów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)