Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2018

Junior Cup rocznik 2010. Zawodnicy dali z siebie wszystko

fot. www.sfjuniornaklo.pl

fot. www.sfjuniornaklo.pl

W sobotę rozgrywamy drugi turniej Junior Cup. Popołudniu zagrały drużyny z rocznika 2010 i młodsi.

Był to kolejny turniej naszej drużyny z tego rocznika. Widać, że z meczu na mecz chłopacy nabierają pewności siebie, a takie nastawienie przenosi się na lepszą grę. W starciu z bardzo mocnymi drużynami dzielnie stawialiśmy czoła i emocje towarzyszyły każdemu spotkaniu. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Ten, który symbolizuje zwycięstwo, a więc tego dnia nie było przegranych. Zebrane doświadczenie i każda chwila na boisku były wyjątkowe. Dzisiaj liczy się zabawa, a w dalekiej przyszłości przyjdzie czas na grę o miejsca. W zawodach wyróżniliśmy również najlepszych zawodników w każdej drużynie. Za tydzień kolejny turniej dla tej kategorii wiekowej. Trzymajcie mocno kciuki za naszych podopiecznych.

Zespoły:

SF Junior Real

SF Junior Barcelona

MUKS CWZS Bydgoszcz I 

MUKS CWZS Bydgoszcz II 

Sportis Academy Łochowo I 

Sportis Academy Łochowo II 

Brzózki Brzozowo 

Feniks Mrocza  

Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za bezcenną pomoc i wszystkim tym, na których możemy liczyć.

Partnerzy:

EuroTech Łukasz Kosiór, Gmina Nakło nad Notecią, Zespół Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, Salon NC+ Żnin Grzegorz Kaźmierczak, R-GOL.com, Restauracja TAVERNA w Nakle nad Notecią.

materiał: Łukasz Bzdawka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)