Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

29 września 2019

Jesienią, jesienią sady się rumienią. Przedszkolaki z wizytą w Trzeciewnicy

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Jesień to czas zbiorów warzyw i owoców, dlatego 25 września „Jagódki” i #„Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego udały się do Trzeciewnicy, by odwiedzić sad i ogrodnictwo Państwa Mazur.

Dzięki uprzejmości właściciela sadu, dzieci mogły zobaczyć drzewa pełne rumianych jabłek, gruszek czy śliwek. Mogły zobaczyć na czym polega uprawa pomidorów i licznych rodzajów kwiatów. Przedszkolaki były zachwycone wieloma odmianami owoców. Wycieczka do sadu była bardzo ciekawą lekcją przyrody, wywarła na dzieciach wiele pozytywnych emocji, jak i była kolejnym etapem poznawania przez przedszkolaki ekosystemów. Na wcześniejszej wycieczce dzieci poznały ekosystem, jakim było pole, a ostatnim elementem będzie wycieczka do lasu.

Dziękujemy Państwu Mazur –właścicielom sadu oraz pracownikom za serdeczne przyjęcie, ciekawą lekcję przyrody i pełne witamin pomidory.

Materiał: mgr A. Beger, mgr A. Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)