Dziś mamy 23 stycznia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

14 stycznia 2020

Jasełka w wykonaniu rodziców w Przedszkolu Katolickim. Dzieci były zachwycone

fot. Agnieszka Bartosik/Przedszkole Katolickie

fot. Agnieszka Bartosik/Przedszkole Katolickie

Jasełka w Przedszkolu Katolickim w Nakle to wyjątkowy # spektakl. W poniedziałek 13 stycznia przedstawienie dla dzieci wystawili po raz drugi w tradycji przedszkola - ich rodzice.

W pięknie ubranych strojach, oraz z wielkim zaangażowaniem przed wszystkimi przedszkolakami oraz zaproszonymi gośćmi wystąpili rodzice dzieci z grupy „Jagódki”.

Rodzice podczas przedstawienia przenieśli widzów do Betlejem, gdzie przedstawili historię Narodzin Jezusa. Dzieci z ciekawością oraz zachwytem przyglądali się wspaniałej grze aktorskiej swoich rodziców.  

Rodzicom należą się duże wyrazy uznania. Przygotowanie Jasełki kosztowało ich wiele pracy. Próby odbywały się przeważnie wieczorami. Efekt był jednak fantastyczny. Dzieci były zachwycone.

Z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziękujemy rodzicom za poświęcony czas oraz zaangażowanie.

materiał: mgr Agnieszka Bartosik/Przedszkole Katolickie 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 61 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)