Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

14 stycznia 2020

Jasełka w wykonaniu rodziców w Przedszkolu Katolickim. Dzieci były zachwycone

fot. Agnieszka Bartosik/Przedszkole Katolickie

fot. Agnieszka Bartosik/Przedszkole Katolickie

Jasełka w Przedszkolu Katolickim w Nakle to wyjątkowy # spektakl. W poniedziałek 13 stycznia przedstawienie dla dzieci wystawili po raz drugi w tradycji przedszkola - ich rodzice.

W pięknie ubranych strojach, oraz z wielkim zaangażowaniem przed wszystkimi przedszkolakami oraz zaproszonymi gośćmi wystąpili rodzice dzieci z grupy „Jagódki”.

Rodzice podczas przedstawienia przenieśli widzów do Betlejem, gdzie przedstawili historię Narodzin Jezusa. Dzieci z ciekawością oraz zachwytem przyglądali się wspaniałej grze aktorskiej swoich rodziców.  

Rodzicom należą się duże wyrazy uznania. Przygotowanie Jasełki kosztowało ich wiele pracy. Próby odbywały się przeważnie wieczorami. Efekt był jednak fantastyczny. Dzieci były zachwycone.

Z tego miejsca jeszcze raz bardzo dziękujemy rodzicom za poświęcony czas oraz zaangażowanie.

materiał: mgr Agnieszka Bartosik/Przedszkole Katolickie 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 63 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)