Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

05 lutego 2019

Jasełka w Kościele pw. Św. Wawrzyńca. Raz jeszcze cud betlejemskiej nocy

fot. pow

fot. pow

W niedzielę 3 lutego zgromadzeni w Kościele pod wezwaniem Św. Wawrzyńca parafianie, przeżywali# raz jeszcze cud betlejemskiej nocy.

Stało się to za sprawą dzieci z najstarszej grupy z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego, które w piękny, dziecięcy sposób przedstawiły historię narodzin Jezusa. W pięknych strojach przedszkolaki śpiewały i recytowały wiersze. Było to dla nich ogromne przeżycie, ponieważ nigdy wcześniej nie występowały przed tak liczną widownią. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role. Wspaniała gra aktorska oraz niepowtarzalny klimat naszej świątyni sprawiły, że przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zgromadzonych mieszkańców naszego miasta, którzy nie szczędzili braw. Po zakończonej Mszy św. dzieci zostały obdarowane słodyczami. Mamy nadzieję, że występ przedszkolaków na długo pozostanie w pamięci dzieci, ich najbliższych oraz mieszkańców Naszego miasta.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 15 34

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)