Dziś mamy 6 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

13 grudnia 2019

Jak ważne jest bezpieczeństwo? Dzielnicowy przeprowadził ważną lekcję

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

fot. podkom. Justyna Andrzejewska

Uczniowie najmłodszych klas z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w # Występie spotkali się z dzielnicowym i rozmawiali z nim o ważnych tematach związanych z bezpieczeństwem. Prelekcji dzielnicowego wysłuchało blisko 65 uczniów.

W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej dzielnicowy z Nakła sierż. szt. Zbigniew Wilczek odwiedził ostatnio uczniów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Występie. Mundurowy przeprowadził prelekcję dla dzieci z klas I, II i III.

Policjant przekazał uczniom bardzo wiele informacji oraz rad dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Informował o przepisach ruchu drogowego i radził, jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Przypomniał, jak należy przechodzić przez jezdnię i przestrzegał przed wbieganiem na ulicę.

Uczniowie usłyszeli też kilka słów, jak właściwie zachowywać się podczas pobytu w szkole oraz w trakcie zabawy. Dzielnicowy przestrzegał również przed osobami obcymi oraz informował o zagrożeniach związanych z niewłaściwym korzystaniem z sieci internetowej.

Policyjną profilaktyką objętych zostało blisko 65 uczniów.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Test amortyzatorów
Botox zmarszczki lwie
Nowe stylizacje
Botox
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Jadalnia / pokój dzienny
Gimnastyka korekcyjna
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)