Dziś mamy 22 marca 2019, piątek, imieniny obchodzą:

15 kwietnia 2018

Integracja po przerwie. Do tańca przygrywał Piotr Nowacki

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

14 kwietnia Klub Seniora „Razem Lepiej” z Rynarzewa zorganizował zabawę #integracyjną. Uczestnicy powrócili na parkiet po świątecznej przerwie.

Wszystkich obecnych przywitał prezes klubu Wiesław Błażejewski życząc udanej zabawy. Gościnnie w zabawie uczestniczyli także członkowie klubów z Zamościa i Szubina. Jak zawsze świetnie się bawiono w rytm utworów granych przez Piotra Nowackiego. Zabawa trwała do godz. 22.00.

Materiał: Jerzy Dulka

Autor nie wyraża zgodę na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)