Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 marca 2019

Indywidualne Mistrzostwa Kujawko-Pomorskiego. Nakło reprezentowało 21 zawodników

fot.pow

fot.pow

Dnia 2 marca 2019 roku w Rypinie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego w Pływaniu.

Do najważniejszej imprezy sezonu zgłosiło się prawie 400 zawodników z 25 klubów naszego województwa.  Gminę Nakło reprezentowało 21 zawodników z UKS CZWÓRKA NAKŁO. Nakielski Team na zawody wyjechał wczesnym rankiem by od godziny 9:00 rozpocząć rywalizację. Zawody podzielone były na dwa bloki a ścigano się w 13 konkurencjach indywidualnych w 5 kategoriach wiekowych oraz dwóch wyścigach sztafetowych. Mimo zmęczenia podróżą wszyscy mieli bojowe nastroje i chęci na pobicie swoich rekordów życiowych. Silnie obsadzone konkurencje najlepszymi zawodnikami w województwie pozwoliły na spełnienie wielu zakładanych celów. Potwierdzeniem wykonania zadania są licznie przywiezione rekordy życiowe i pełna mobilizacja na kolejne wyścigi. Najlepiej w stawce zgłoszonych zawodników naszego klubu poradził sobie Maciej Szpara, który jako jedyny wywalczył medal. W wyścigu na 200m stylem klasycznym był trzeci. Bardzo blisko podium był również Dominik Dytman, który zaledwie o 1 setną sekundy przegrał brązowy medal w wyścigu na 50m stylem dowolnym. Słowa gratulacji należą się wszystkim zawodnikom, którzy tego dnia stawali po 4 razy na słupku startowym a do domu wrócili po godzinie 23:00. Ich zaangażowanie, poziom determinacji i zachowanie na zawodach zasługuje na szczególne słowa uznania i daje nadzieje na kolejne sportowe sukcesy.

Zawody odbyły się w ramach realizacji projektu UKS CZWÓRKA NAKŁO pn. „PŁYWANIE TO NIE WSZYSTKO, ALE WSZYSTKO BEZ PŁYWANIA JEST NICZYM. NAKIELKSA LIGA PŁYWANIA 2019”, który otrzymał wsparcie UMiG w Nakle nad Notecią.

materiał: Marcin Kuliński

Autor nie wyraża zgody na koemnatowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
50m dowolny K.pdf
50m dowolny M.pdf
50m grzbietowy CH.pdf
50m klasyczny CH.pdf
50m motylkowy CH.pdf
100m dowolny K.pdf
100m dowolny M.pdf
100m grzbietowy K.pdf
100m grzbietowy M.pdf
100m klasyczny K.pdf
100m klasyczny M.pdf
100m motylkowy M.pdf
100m zmienny K.pdf
100m zmienny M.pdf
200m grzbietowy M.pdf
200m klasyczny K.pdf
200m klasyczny M.pdf
200m motylkowy M.pdf
200m zmienny M.pdf
400m dowolny K.pdf
400m dowolny M.pdf
Progresja klubów.pdf
Progresja zawodników.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)