Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

09 października 2019

Inauguracja roku UTW. Uroczystość uświetnił chór Soli Deo

fot. MM

fot. MM

8 października w Nakielskim Ośrodku Kultury studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli kolejny rok akademicki. Uroczysta inauguracja była doskonałą okazją do wręczenia legitymacji trzem nowym studentom.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego oraz występu chóry Soli Deo pod kierunkiem Michała Gacki. Następnie głos zabierali goście – protektor ds. kształcenia i spraw studenckich z Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy Marcin Drechny oraz Dyrektor NOK-u oraz kierownik rady programowej UTW Michał Dubkowski.

W inauguracji roku akademickiego 2019/2020 wzięło udział blisko 90 osób, a wśród nich znajdowało się trzech nowych studentów UTW – Mirosława Lewandowska, Teresa Kaniewska i Konstanty Dera. Otrzymali oni z rąk  Michała Dubkowskiego specjalne legitymacje. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, przyszedł czas na pierwszy wykład pt. „Od homonizacji do globalizacji. Jak współcześni pedagodzy myślą o edukacji”, który poprowadził prof. Roman Leppert.

Oceń artykuł: 9 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Usługi transportowe
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Krzesło młodzieżowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)