Dziś mamy 17 października 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

09 października 2019

Inauguracja roku UTW. Uroczystość uświetnił chór Soli Deo

fot. MM

fot. MM

8 października w Nakielskim Ośrodku Kultury studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli kolejny rok akademicki. Uroczysta inauguracja była doskonałą okazją do wręczenia legitymacji trzem nowym studentom.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego oraz występu chóry Soli Deo pod kierunkiem Michała Gacki. Następnie głos zabierali goście – protektor ds. kształcenia i spraw studenckich z Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy Marcin Drechny oraz Dyrektor NOK-u oraz kierownik rady programowej UTW Michał Dubkowski.

W inauguracji roku akademickiego 2019/2020 wzięło udział blisko 90 osób, a wśród nich znajdowało się trzech nowych studentów UTW – Mirosława Lewandowska, Teresa Kaniewska i Konstanty Dera. Otrzymali oni z rąk  Michała Dubkowskiego specjalne legitymacje. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, przyszedł czas na pierwszy wykład pt. „Od homonizacji do globalizacji. Jak współcześni pedagodzy myślą o edukacji”, który poprowadził prof. Roman Leppert.

Oceń artykuł: 9 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Lipoliza injekcyjna
Stół z blatem szklanym + krzesła
Bon upominkowy
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Deska elewacyjna
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)