Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 listopada 2019

Inauguracja Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej. Sprawdź wyniki

fot/ Mariusz Tamas

fot/ Mariusz Tamas

Młodzicy SF Junior Nakło rocznika 2007/2008 w miniony weekend wzięli udział w #pierwszym Turnieju w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej!

Rok temu nasza drużyna z rocznika 2008 zajęła drugie miejsce w całych rozgrywkach. Był to bardzo wesoły moment w naszej krótkiej historii. W tym roku rozgrywki organizowane są dla przedziału 2007/2008, więc zmuszeni byliśmy wymieszać delikatnie skład. Nie ulega jednak wątpliwości, że będziemy starać się zagrać w turnieju finałowym. Jeśli się nie uda, to postaramy się pokazać z jak najlepszej strony. Przegrać można, ale po walce.

Pierwszy turniej to bardzo dobra gra po naszej stronie, ale nie wszystkie wyniki odzwierciedliła nasza postawa. Tego dnia przegrywamy z Gryfem Sicienko i w tym meczu rywale po prostu byli lepsi i gratulujemy im zwycięstwa. Remisujemy z Dębem Potulice, ale w tym meczu niewykorzystane sytuacje się zemściły to możemy na pewno powiedzieć. Dobry mecz gramy z dziewczynami z UKS Tęcza Bydgoszcz i udaje nam się wygrać w bardzo dobrym stylu!

SF Junior - Tęcza Bydgoszcz 2:1
SF Junior - Gryf Sicienko 1:4
SF Junior - Dąb Potulice 1:1

Skład: Tomasz Ksobiech, Szymon Małkowski, Filip Nowak, Jakub Lipkowski, Sebastian Marasz, Adam Tylewicz, Norbert Polcyn, Jakub Falender, Ebi Mroczkowski, Igor Gniot. Trener Patryk Gruda

W Kujawsko-Pomorskiej Lidze Halowej zagrała również nasza drużyna Żaków. Był to pierwszy turniej w ramach tych rozgrywek. Chłopacy z jedną koleżanką w składzie zagrali świetne zawody.

Pierwszy mecz gramy z dziewczynami z Tęczy Bydgoszcz i przegrywamy 3:2, ale sam mecz to świetne widowisko. Były super akcje, emocje do końca. W kolejnych meczach odnosimy pewne zwycięstwa po bardzo dobrej grze!!

SF Junior – UKS Tęcza Bydgoszcz 2:3
SF Junior – Sportis Academy Łochowo 5:0
SF Junior – LZS Dąb Potulice 12:0

Skład: Antek Zygmunt, Kacper Pyra, Dominik Zawieja, Maks Lewa, Michał Tomaszewski, Mikołaj Sobierajski, Nikodem Jopek, Oliwier Dębecki, Adam Bednarek, Kinga Cebula. Trener Łukasz Bzdawka

Materiał: Mariusz Tamas SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)