Dziś mamy 3 czerwca 2020, środa, imieniny obchodzą:

07 października 2019

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Walczyły roczniki 2005 i 2006

fot. Jan Drwęcki

fot. Jan Drwęcki

W sobotę, 5 października 2019 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej przy SP nr 1 w # Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Ręcznej.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej startują uczniowie szkół podstawowych urodzeni w latach 2005 i 2006, czyli 7 i 8 klasy. Do zawodów przystąpiło po 5 reprezentacji w kategorii dziewcząt i chłopców, które podzielono na dwie grupy eliminacyjne w celu wyłonienia finalistów.

Wyniki eliminacji dziewcząt:

Grupa A
- SP nr 1 Szubin – SP Kołaczkowo 3:5
- SP Kołaczkowo – SP Kowalewo 2:3
- SP nr 1 Szubin – SP Kowalewo 1:2

Grupa B
- SP Rynarzewo – SP Tur 2:3

Mecz o III miejsce:
- SP Kołaczkowo – SP Rynarzewo 2:5

Mecz o I miejsce
- SP Tur – SP Kowalewo 2:0

Kolejność miejsc w zawodach:
1. SP Tur
2. SP Kowalewo
3. SP Rynarzewo
4. SP Kołaczkowo
5. SP nr 1 Szubin

Królową strzelców została Aleksandra Kapłoniak – SP Kołaczkowo – 5 bramek, tyle samo trafień zaliczyła Klaudia Sudak – SP Kowalewo.

Zwycięska drużyna ze Szkoły Podstawowej w Turze wystąpiła w składzie: Nicola Baranek, Patrycja Bednarek, Zuzanna Kwaśniak, Julia Kwaśniewska, Sandra Leśniewska, Zofia Senska, Alicja Słoma, Jagoda Stefańska, Kinga Ustupska, Oliwia Wielgos. Opiekun zespołu: Małgorzata Iwaniak.

Wyniki eliminacji chłopów:

Grupa A
- SP Kołaczkowo – SP nr 1 Szubin 5:7
- SP Kołaczkowo – SP Tur 4:4
- SP nr 1 – SP Tur  8:4

Grupa B
- SP Rynarzewo – SP nr 2 Szubin 0:8

Mecz o III miejsce:
- SP Kołaczkowo – SP Rynarzewo 5:1

Mecz o I miejsce:
SP nr 1 Szubin – SP nr 2 Szubin 4:4 (dogrywka 2:1 dla SP 1 Szubin)

Kolejność miejsc w zawodach:
1. SP Nr 1 Szubin
2. SP Nr 2 Szubin
3. SP Kołaczkowo
4. SP Rynarzewo
5. SP Tur

Królem Strzelców został Krzysztof Kozerewicz – SP nr 1 Szubin – 9 bramek.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Jakub Adamowski, Kacper Binkowski, Mikołaj Binkowski, Filip Grzelak, Filip Janke, Filip Kalka, Krzysztof Kozerewicz, Łukasz Królikowski, Mikołaj Kurowski, Kacper Obremski, Michał Olszewski, Robert Patyk, Mikołaj Podobiński, Jan Rosiński, Oliwier Szymczak, Kacper Wyrzykowski. Opiekun zespołu: Ilona Nowakowska.

materiał: Jan Drwęcki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)