Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Tym razem rywalizowały dziewczęta

fot. Jan Grabarski

fot. Jan Grabarski

Dnia 10.10.2019 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przdszkolnego w # Paterku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach uczestniczyły 4 drużyny, mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań:
1. ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P w Paterku 2:9
2. ZS-P w Paterku - ZS-P w Ślesinie 3:6
3. ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 2:13
4. ZS-P w Paterku - SP nr 2 w Nakle 9:4
5. SP nr 2 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 1:8
6. ZS-P nr 4 w Nakle - SP nr 2 w Nakle 4:3

Końcowa kolejność:
I - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ślesinie
II - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Paterku
III - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Nakle
IV - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle

Dziewczęta z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ślesinie reprezentować będą naszą Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 18.10.2019 r. w Mycielewie.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Vanessa Czyżewska, Lena Latzka, Iga Radajewska, Aleksandra Malik, Magdalena Malik, Jagoda Nowicka, Amelia Walerczyk, Klaudia Wełniak, Julia Woźna. Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Aldona Bon-Pantkowska. Zawody sędziował Leon Cybulski.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle, a z ramienia ZOOR zawody przeprowadził Jan Grabarski.

materiał: Jan Grabarski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)