Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

11 października 2019

Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Tym razem rywalizowały dziewczęta

fot. Jan Grabarski

fot. Jan Grabarski

Dnia 10.10.2019 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przdszkolnego w # Paterku odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach uczestniczyły 4 drużyny, mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki spotkań:
1. ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P w Paterku 2:9
2. ZS-P w Paterku - ZS-P w Ślesinie 3:6
3. ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 2:13
4. ZS-P w Paterku - SP nr 2 w Nakle 9:4
5. SP nr 2 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 1:8
6. ZS-P nr 4 w Nakle - SP nr 2 w Nakle 4:3

Końcowa kolejność:
I - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ślesinie
II - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Paterku
III - Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Nakle
IV - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle

Dziewczęta z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ślesinie reprezentować będą naszą Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się dnia 18.10.2019 r. w Mycielewie.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Vanessa Czyżewska, Lena Latzka, Iga Radajewska, Aleksandra Malik, Magdalena Malik, Jagoda Nowicka, Amelia Walerczyk, Klaudia Wełniak, Julia Woźna. Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Aldona Bon-Pantkowska. Zawody sędziował Leon Cybulski.

Organizatorem zawodów był Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle oraz Szkolny Związek Sportowy w Nakle, a z ramienia ZOOR zawody przeprowadził Jan Grabarski.

materiał: Jan Grabarski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

„To służba na rzecz społeczeństwa”. Komendant o swojej pracy

Mł. insp. Krzysztof Zawołański w policyjne szeregi wstąpił w marcu 1991 roku. W marcu bieżącego roku minęło mu 28 lat służby w policji. Od lutego kieruje Komendą Powiatową Policji w Nakle.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)