Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
13 marca 2018

Igrzyska Młodzieży Szkolnej. SP Mrocza godnie reprezentowała powiat

fot. Aleksandra Krawczyk

fot. Aleksandra Krawczyk

12 marca w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 48 w Bydgoszczy odbyły się #XX Kujawsko - Pomorskie Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce dziewcząt do lat 13.

Zawody wojewódzkie były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym''. Brali w nich udział zwycięscy powiatu Sępólno, Mogilno, Nakło oraz Bydgoszcz III - SP48. Powiat nakielski godnie reprezentowała Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego z Mroczy.  

Uczennice z Mroczy po walce i momentami bardzo dobrej grze ostatecznie zajęły VI miejsce w województwie. Nadmienić należy, że zawodniczki z SP48 Bydgoszcz uczęszczają do klas sportowych (10 godzin zajęć z wychowania fizycznego), trenują w Miejskim Uczniowskim Klubie Sportowym 3 razy w tygodniu, grają systematycznie w  turniejach wojewódzkich, ogólnopolskich oraz lidze wojewódzkiej. Zawodniczki z Mroczy to uczennice klas piątych i szóstych ogólnych. Tym większe brawa dla nich za zaangażowanie i  reprezentowanie szkoły w zawodach wojewódzkich.

Skład zespołu: Amira Berghleh,  Martyna Gapa, Aleksandra Nawrot, Marta Deja, Matylda Pokrzywka, Ksenia Bukato, Julia Kokoszewska, Kinga Kokoszewska, Oliwia Kruszyńska, Natalia Lasek, Joanna Pokojska, Zuzanna Wrzeszcz.  Trenerem zespołu jest Aleksandra Krawczyk.

Materiał: Aleksandra Krawczyk

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)