Dziś mamy 18 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 marca 2018

Igrzyska Młodzieży Szkolnej. SP Mrocza godnie reprezentowała powiat

fot. Aleksandra Krawczyk

fot. Aleksandra Krawczyk

12 marca w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 48 w Bydgoszczy odbyły się #XX Kujawsko - Pomorskie Igrzyska Dzieci w Mini Koszykówce dziewcząt do lat 13.

Zawody wojewódzkie były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym''. Brali w nich udział zwycięscy powiatu Sępólno, Mogilno, Nakło oraz Bydgoszcz III - SP48. Powiat nakielski godnie reprezentowała Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego z Mroczy.  

Uczennice z Mroczy po walce i momentami bardzo dobrej grze ostatecznie zajęły VI miejsce w województwie. Nadmienić należy, że zawodniczki z SP48 Bydgoszcz uczęszczają do klas sportowych (10 godzin zajęć z wychowania fizycznego), trenują w Miejskim Uczniowskim Klubie Sportowym 3 razy w tygodniu, grają systematycznie w  turniejach wojewódzkich, ogólnopolskich oraz lidze wojewódzkiej. Zawodniczki z Mroczy to uczennice klas piątych i szóstych ogólnych. Tym większe brawa dla nich za zaangażowanie i  reprezentowanie szkoły w zawodach wojewódzkich.

Skład zespołu: Amira Berghleh,  Martyna Gapa, Aleksandra Nawrot, Marta Deja, Matylda Pokrzywka, Ksenia Bukato, Julia Kokoszewska, Kinga Kokoszewska, Oliwia Kruszyńska, Natalia Lasek, Joanna Pokojska, Zuzanna Wrzeszcz.  Trenerem zespołu jest Aleksandra Krawczyk.

Materiał: Aleksandra Krawczyk

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)