Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2019

I Przegląd Dziecięcych Zespołów Pałuckich

Zapraszamy do udziału w I Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Pałuckich # „Bo tutaj są Pałuki”

Rusza realizacja kolejnego projektu dofinansowanego w ramach konkursu nr 3/2019 na wykonywanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań powiatu nakielskiego w 2019 roku w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, pod nazwą "Kultura i sztuka 2019".

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Przedszkola Miejskiego uzyskało wsparcie na projekt pn. Organizacja I Przeglądu Dziecięcych Zespołów Pałuckich „Bo tutaj są Pałuki”, w ramach którego 29 czerwca, podczas Dni Kcyni, zorganizowany zostanie przegląd przedszkolnych zespołów kultywujących kulturę pałucką. Regulamin udziału w przeglądzie oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.przedszkolekcynia.edupage.org/.

Termin zgłoszenia udział w przeglądzie mija 24 kwietnia. Formularz zgłoszeniowy należy wysłać w wersji papierowej na adres: Stowarzyszanie Marzenie, ul. Libelta 1, 89-240 Kcynia lub e-mail na adres przedszkoleks@op.pl. Warto dodać, że dla wszystkich uczestników przewidziano nagrody, a dodatkowym bonusem będzie możliwość bezpłatnego korzystania z atrakcji dla dzieci przygotowanych z okazji Dni Kcyni.

Przewiduje się udział w przeglądzie 5 grup, więc decydować będzie kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy przedszkola kultywujące tradycje pałuckie do udział w kcyńskim przeglądzie.

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Formularz-zgłoszeniowy.docx
Regulamin-I-Przeglądu.docx

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)