Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2019

IV Wakacyjny Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 13 zawodników

fot.pow

fot.pow

19 czerwca w Mroczy odbył się IV Wakacyjny Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Klubu LUKS Feniks Mrocza.# Zawody podzielono na dwie grupy, czyli na turniej A oraz na turniej B.

W turnieju A wystąpili bardziej doświadczeni i mocniejsi zawodnicy, a turniej B był przeznaczony dla młodzieży oraz dla młodych adeptów królewskiej gry. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał Mirosław Kozielski. Mistrzostwa w turnieju A rozegrano na dystansie 5 rund w tempie 15 minut na partię dla każdego zawodnika. W tej grupie zagrało 6 szachistów. Pierwsze miejsce zajął Bogdan Winkler, na drugim miejscu uplasował się Jan Rosiński, a trzecią pozycję wywalczył Edward Kulski. Najlepszym juniorem został Kacper Klimek. W turnieju B wystąpiło 7 zawodników. W tej grupie triumfował Stanisław Świacki. Tuż za nim uplasował się Franciszek Kaproń, a trzecią pozycję zajął Daniel Błoch. Wszystkie partie były niezwykle wyrównane i emocjonujące. Warto dodać, że w szachowych zmaganiach zagrali także zawodnicy z Wąwelna. Wszyscy gracze zaprezentowali wspaniałą walkę. Na zakończenie mistrzostw Prezes Feniksa Marcin Klebs wręczył zawodnikom puchary, medale i nagrody rzeczowe. Dużym plusem jest rosnąca frekwencja na zajęciach i turniejach w Mroczy.

Organizatorzy turnieju pragną złożyć podziękowania Urzędowi Miasta i Gminy Mrocza za sfinansowanie nagród na turniej. Podium turnieju A: 1. Bogdan Winkler 2. Jan Rosiński 3. Edward Kulski Najlepszy junior - Kacper Klimek Podium turnieju B: 1. Stanisław Świacki 2. Franciszek Kaproń 3. Daniel Błoch

materiał: Jan Rosiński

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    rodzic, w dniu 24-06-2019 18:26:43 napisał:

    Brawo!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Meble pokojowe
Jadalnia / pokój dzienny
Nadanie modnej linii
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Meble łazienkowe
Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)