Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2018

II Amatorski Duathlon Szubiński. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją II Amatorskiego Duathlonu Szubińskiego w dniu 17 czerwca w #godzinach 11.30-14.00 na trasach Kowalewo-Smolniki, Kowalewo-Mąkoszyn mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

Organizatorami imprezy są UM Szubin, GKRPA, Szubiński Klub Rowerowy i SP Kowalewo.

materiał: Ewa Szczepaniak-Łatka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)