Dziś mamy 28 marca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

16 lutego 2020

Halowa Liga Piłki Nożnej. Grupa Orlik rozegrała ostatnią kolejkę

fot. LZS Dąb Potulice

fot. LZS Dąb Potulice

Dnia 14.02.2020 r. grupa Orlik udała się na ostatnią kolejkę Halowej Ligi Piłki Nożnej do Osielska, gdzie# zmierzyła się z zespołami Gryfu Sicienko,Victorii Niemcz oraz Victorii II Niemcz.

Młodzi Dębianie inkasują 6 punktów na gorącym terenie, gdyż mecze z Victorią Niemcz zawsze są bardzo zacięte. Wygrywają z Gryfem Sicienko 5:3, przegrywają z Victorią II Niemcz 3:4 oraz wygrywają z Victorią Niemcz 3:1. Wszystkie spotkania dostarczyły wielu emocji i były rozgrywane w bardzo szybkim tempie, co również odbijało się na skuteczności zawodników.

Bramki dla Dębu zdobyli:
Olivier Bury – 5,
Bartosz Lipnicki – 2,
Hubert Hoffmann – 2,
Kamil Ksobiak – 1,
Markus Kałużny – 1.

Materiał: LZS Dąb Potulice

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Wspólne gotowanie może być super zabawą. Zaangażuj w nie swoją rodzinę

Gotowanie może być fantastycznym sposobem na oderwanie się od przyziemnych spraw związanych z# pracą lub pomysłem na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Zwłaszcza, gdy okoliczności nie sprzyjają wychodzeniu z mieszkania.

(czytaj więcej)