Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2019

Grupa nordic walking wybrała się na spacer. Panie dotarły aż do Karnowa

fot. Katarzyna Borzych-Kubacka

fot. Katarzyna Borzych-Kubacka

W kolejny piątek dzielna grupa nordic walking wybrała się w drogę. Mimo upału kilka pań pokonało # trasę z Nakła, polnymi drogami, do Karnowa.

Tam odwiedziłyśmy Panią sołtys Wiolettę Marchlewską, którą zabrałyśmy kawałek z sobą, by pokazać jej, jaką frajdę odnajdujemy w chodzeniu z kijkami.

Następnie szłyśmy kolejnymi pięknymi drogami, by dojść do Trzeciewnicy, a stamtąd z powrotem do Nakła. Trasa liczyła około 7 km. Przypominamy, iż przed przerwą wakacyjną zostały tylko dwa spotkania, więc zapraszamy wszystkich chętnych. Udział jest oczywiście darmowy, posiadamy również profesjonalne kijki do wypróbowania.

materiał: Katarzyna Borzych-Kubacka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)