Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2019

Grupa nordic walking wybrała się na spacer. Panie dotarły aż do Karnowa

fot. Katarzyna Borzych-Kubacka

fot. Katarzyna Borzych-Kubacka

W kolejny piątek dzielna grupa nordic walking wybrała się w drogę. Mimo upału kilka pań pokonało # trasę z Nakła, polnymi drogami, do Karnowa.

Tam odwiedziłyśmy Panią sołtys Wiolettę Marchlewską, którą zabrałyśmy kawałek z sobą, by pokazać jej, jaką frajdę odnajdujemy w chodzeniu z kijkami.

Następnie szłyśmy kolejnymi pięknymi drogami, by dojść do Trzeciewnicy, a stamtąd z powrotem do Nakła. Trasa liczyła około 7 km. Przypominamy, iż przed przerwą wakacyjną zostały tylko dwa spotkania, więc zapraszamy wszystkich chętnych. Udział jest oczywiście darmowy, posiadamy również profesjonalne kijki do wypróbowania.

materiał: Katarzyna Borzych-Kubacka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)