Dziś mamy 27 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 sierpnia 2019

Grand Prix rzutu podkową. Rekordowa frekwencja na zawodach

fot. Beata Danielewska-Szymczak

fot. Beata Danielewska-Szymczak

Aż 32 osoby stanęły do rywalizacji podczas czwartego turnieju z cyklu # Grand Prix Szubina w rzucie podkową. Podczas kolejnego turnieju poznamy ostatecznych zwycięzców.

W minioną niedzielę w turnieju udział wzięło: siedemnastu mężczyzn, osiem kobiet, dwie dziewczynki oraz pięciu chłopców. Wyniki przedstawiają się następująco:

Dziewczynki:
1. Justyna Walczak - 63 pkt.
2. Zofia Krzywdzińska - 27 pkt.

Chłopcy:
1. Maciej Sobczak - 171 pkt.
2. Krzysztof Lubawy - 97 pkt.
3. Miłosz Baczyński - 53 pkt.

Kobiety:
1. Maria Walczak - 95 pkt.
2. Beata Danielewska – Szymczak - 76 pkt.
3. Agnieszka Tulińska - 72 pkt.

Mężczyźni:
1. Daniel Lubawy - 138 pkt.
2. Henryk Sobczak - 119 pkt.
3. Krzysztof Walczak - 104 pkt.

Po czterech turniejach w ogólnej klasyfikacji dziewczynek prowadzi Anna Winkowska, przed Zosią Krzywdzińską i Justyną Walczak. Wśród chłopców póki co najlepszy jest Maciej Sobczak, dalej klasyfikują się Jerzy Szymczak i Miłosz Baczyński.

W kategorii kobiet prowadzi Beata Danielewska-Szymczak. Tuż za nią są Agnieszka Tulińska i Gabriela Sobczak. Antoni Nawrocki jak dotąd triumfuje wśród mężczyzn, wyprzedzając Daniela Lubawego i Roberta Sobczaka.

Najlepszych zawodników całego Grand Prix poznamy zaraz po ostatnim, piątym turnieju, który zostanie rozegrany 8 września.

materiał: Beata Danielewska-Szymczak

Oceń artykuł: 1 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Krzesło młodzieżowe
Lakiernictwo
Kanapa
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Koloryzacja - nowoczesne techniki
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)