Dziś mamy 6 sierpnia 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

03 września 2019

Gminne rozpoczęcie roku. Nie zabrakło występów artystycznych

fot. MM

fot. MM

2 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nakle zorganizowano gminne rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.# Oprócz licznych przemówień zaproszonych gości, zaprezentować postanowili się także uczniowie szkoły.

Po wniesieniu sztandaru i odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego, głos zabrali zaproszeni goście, m.in. zastępca burmistrza Krzysztof Błoński, przewodniczący rady miejskiej Paweł Wiśniewski oraz wizytator Ewa Jaskowska. Do uczniów zwrócił się również dyrektor szkoły Tomasz Rompalski, życząc uczniom powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym.
Nie brakowało również występów artystycznych. Uczniowie zaprezentowali się chyba z każdej możliwej strony, począwszy od recytacji patriotycznych wierszy, aż po śpiew i taniec. Przed gośćmi wystąpiły nawet przedszkolaki, których występ wywołał wśród całej publiczności wiele pozytywnych emocji.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa stanu surowego
Kwasy...
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Drobne naprawy
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Produkty instax
od 37,90PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)