Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

03 września 2019

Gminne rozpoczęcie roku. Nie zabrakło występów artystycznych

fot. MM

fot. MM

2 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Nakle zorganizowano gminne rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.# Oprócz licznych przemówień zaproszonych gości, zaprezentować postanowili się także uczniowie szkoły.

Po wniesieniu sztandaru i odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego, głos zabrali zaproszeni goście, m.in. zastępca burmistrza Krzysztof Błoński, przewodniczący rady miejskiej Paweł Wiśniewski oraz wizytator Ewa Jaskowska. Do uczniów zwrócił się również dyrektor szkoły Tomasz Rompalski, życząc uczniom powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym.
Nie brakowało również występów artystycznych. Uczniowie zaprezentowali się chyba z każdej możliwej strony, począwszy od recytacji patriotycznych wierszy, aż po śpiew i taniec. Przed gośćmi wystąpiły nawet przedszkolaki, których występ wywołał wśród całej publiczności wiele pozytywnych emocji.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Modne aranżacje
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Nadanie modnej linii
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Sprzedaż opon
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)