Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2020

"Gmina Szubin w czasie epidemii". Przedłużono termin składania prac

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

Urząd Miejski w Szubinie informuje, że konkurs plastyczny pod tytułem "Gmina Szubin w #czasie epidemii" został przedłużony. Prace można składać do 31 lipca br.

Konkurs skierowany jest do dzieci ze Szkół Podstawowych z terenu gminy Szubin z klas kl. 1-3 oraz kl. 4-8. Każdy uczestnik może nadesłać jedną wcześniej niepublikowaną, samodzielnie wykonaną pracę (bez pomocy rodziców, osób trzecich. Technika wykonania pracy: tylko rysunek (ołówek, kredki), praca wykonana w technice płaskiej, a jej format musi odpowiadać wymiarom A4.

W konkursie do zdobycia są nagrody rzeczowe. I miejsce - smartwatch, o wartości 300 zł; II miejsce - słuchawki bezprzewodowe, o wartości 200 zł; III miejsce – głośnik bezprzewodowy, o wartości 100 zł.

Pełen regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w załączniku.

Oceń artykuł: 0 1
Pliki do pobrania
Regulamin konkursu.pdf
Formularz.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Krecik , w dniu 29-06-2020 17:03:53 napisał:

    Bardzo dobry i ciekawy temat, brawo

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Blacharstwo
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Oczyszczanie twarzy
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)