Dziś mamy 17 sierpnia 2018, piątek, imieniny obchodzą:
12 czerwca 2018

Gmina Kcynia wyróżniona. Po raz drugi otrzymała tytuł "Samorządu od Serca"

fot. Marta Gur

fot. Marta Gur

6 czerwca w biurowcu The Heart Warsaw, na 38. piętrze budynku Warsaw Spire, podczas #uroczystego podsumowania Kampanii "Ciśnienie na Życie - Pierwsza pomoc w zawale", gminie Kcynia już po raz drugi, przyznano tytuł "Samorządu od Serca".

Nasz samorząd znalazł się wśród wyróżnionych i uhonorowanych przez kapitułę konkursową pamiątkową statuetką oraz dyplomem (obok Miasta Gdynia, Gminy Sosnowiec, Miasta Warszawa, czy Powiatu Strzeleckiego). W imieniu gminy Kcynia nagrodę odebrała p. Aldona Polcyn, za co serdecznie raz jeszcze dziękujemy.

W 2017 roku w akcjach profilaktycznych na terenie naszej gminy przeprowadzonych wraz ze Stowarzyszeniem Flandria, przebadaliśmy łącznie ponad 200 mieszkańców. Ponadto organizowaliśmy bezpłatne zajęcia nordic – walking dla osób w różnym wieku mające na celu zwiększenie aktywności fizycznej, warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej, podczas których uczyliśmy jak radzić sobie w sytuacjach m.in. związanych z zawałem serca u najbliższych osób. 

materiał: Ewa Hałas

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 25 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)