Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

02 lutego 2019

Gdy sprawa jest groźna na nich liczyć można. Oczywiście na Babcie i Dziadków

fot.pow

fot.pow

Najpiękniejsze życzenia płynące prosto z serca to życzenia od wnuków.

Z okazji dnia Babci i Dziadka klasa 1a Szkoły Podstawowej w Sadkach przygotowała piękny spektakl słowno - muzyczny. Ku zaskoczeniu wszystkich do auli wjechał pociąg muzyczny z tańcem i ogromnym bukietem życzeń. Były oklaski, łezka w oku i wielka radość. Babcie i dziadków rozpierała duma kiedy słyszeli "Gdy sprawa jest groźna na nich liczyć można" Dziewczynki wychwalały swoje babcie za to, że są piękne i słodkie. Na zakończenie cała klasa zatańczyła czekoladową sambę i odśpiewała tradycyjne 100 lat a babcie wraz z dziadkami dziękowały wnukom gromkimi brawami. Dziękujemy pani Niedzielskiej wychowawcy klasy 1a za przygotowanie przedstawienia, które było najwspanialszym prezentem dla nas i rodzicom za słodki poczęstunek.

materiał:Bernadeta Zygmunt

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)